Cześć! Mam na imię Ania

Jestem zwolenniczką racjonalnego, zdroworozsądkowego podejścia do diety i zdrowego odżywiania. Podczas pracy z podopiecznymi szczególny nacisk kładę na naukę balansu żywieniowego, bo wiem, że stanowi on jeden z fundamentów diety. Sama kilka lat temu przeszłam na dość restrykcyjną dietę z wykluczeniem wielu produktów spożywczych, stąd wiem, że czasami działanie na własną rękę z radami podsłuchanymi od przypadkowych osób przynosi więcej strat niż korzyści. Prócz indywidualnych współprac tworzę dla Ciebie gotowe diety oraz e-booki z przepisami na zdrowe posiłki. Po kilku latach nauki oraz pracy z czystym sumieniem stwierdzam, że dieta to nie pasmo wyrzeczeń a droga do lepszych nawyków żywieniowych, zachowania zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Dlatego też do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, aby dobrać jak najlepszy plan żywieniowy.

Witam Cię na moim profilu, gdzie prócz nauki zdrowego i pysznego odżywiania bez zakazów i nakazów nauczę się Cię świadomości żywieniowej oraz konsumenckiej. Dzięki temu dowiesz się co wrzucić do swojego sklepowego koszyka, bo dobrze wiesz, że producenci produktów spożywczych często lubią Nam trochę przyćmić oczy.

Z wykształcenia jestem Magistrem Dietetyki oraz inż. Technologii Żywności. Swoją wiedzę zdobywam na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Uważam, że połączenie tych dwóch kierunków to strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu o wiele łatwiej mi poznać i praktykować strategię „od pola do stołu” znając chociażby procesy jakim zostaje poddana żywność nim trafi na Nasze stoły. Ciągle doskonale swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach czy webinarach a ostatnio też moją szczególną uwagę przykuwa dział związany z żywieniem kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz żywienie dzieci. Swoje doświadczenie dietetyczne zdobywałam podczas pracy w gabinecie dietetycznym w ramach praktyk studenckich, pracując jako Asystentka Dietetyka, jak również odbywając staż a następnie pracując na stanowisku Dietetyka w Szpitalu.

Dla kogo skierowana jest moja oferta ?